Son dönemin en popüler çikolatalı tatlıları…

38

Son dönemin en popüler çikolatalı tatlıları…

Tatlı denilince hepimizin karşı konulmaz cazibesi ‘’ÇİKOLATA’’ gelir akıllara… Eritilmiş bitter veya sütlü gerçek kuvertür çikolatadan hazırlanan tatlar son zamanların vazgeçilmezi!

Çikolatanın gerçek aşkı; ‘’Beyoğlu Kraliçesi’’

Çikolata tatlı trendlerinin Antalya’daki öncüsü 1983Beyoğlu Çikolata & Kahve’nin eritilmiş çikolatadan hazırlanan sütlü veya bitter olarak tercih edilen Beyoğlu Kraliçesi çilekle dans edip gönülleri fethediyor.

Kışkırtan lezzet; Çikolatalı Browni

Gerçek eritilmiş bitter veya sütlü çikolata sıcacık brwoni ile buluştu. Yanına bir de enfes vanilyalı dondurma eklenerek ortaya yepyeni enfes bir lezzet çıktı.

 

Fondü Aşkına!

Akışkan sıcacık çikolata içerisinde taze meyve dilimlerinin yer aldığı fondü kalbimizdeki yerini kaybetmeden çikolata trendleri arasındaki vazgeçilmezliğini koruyor.

“4 mevsim aranan tat; KATKISIZ GERÇEK ÇİKOLATA ile kalmanız dileğiyle…

Bu Saksı Çok Tatlı!

Evet, çikolatanın mutlulukla kesinlikle ilgisi var. Bunu biliyor ve bu anlayıştan yola çıkarak her gün taze taze erittiğimiz çikolatalarımızla yeni tatlar üretmeye devam ediyoruz.

Bu kez sizler için sürpriz saksı hazırladık. Saksımızın içerisine sıcacık çikolatamızı koyduk içerisine tropikal tazecik muzumuzu ekledik üstüne kıtır kıtır oreo’muzu serpiştirdik mis kokulu nanemizle de çiçek yaptık. İşte karşınızda tazecik ürünümüz; ‘’Tatlı Saksı’’.

Yapmanız gereken tek şey 1983 Beyoğlu şubelerine gidip kendinizi bu lezzetin akışına bırakarak anın tadını çıkarmak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınız