Mardinli Genç ve Başarılı İş Adamı: Lokman Mustafaoğlu

531

Antalya’nın Kepez ilçesinde yer alan Cigerci Lokman Usta; Kepez halkına ve dışarıdan gelen misafirlerine lezzet şöleni yaşatıyor.

Uzun zamandır yemek sektöründe yer alan Lokman bey genç yaşına rağmen oldukça başarılı işlere imza atmış girişimci bir iş adamı… Mesleğine gönül vermiş olduğu her halinden belli, restoranına gelen müşterileri ile birebir ilgilenen Mustafaoğlu başarının sırrının işini sevmekten geçtiğini belirtti. Kendilerinin yemeyeceği veya beğenmediği hiç bir ürünü müşterilerine sunmadıklarını özellikle belirten Mustafaoğlu işin mutfağını da çok çalışarak öğrendiğini belirtti.

Mekanını yeni açmış olmasına rağmen Kepez halkı tarafından çok sevilen ve rağbet gören Ciğerci Lokman Usta’nın açılışını da Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yaptı ve kendisine destek olduğunu belirtti. 7/24 açık olan mekanda kebap çeşitlerinden, kokoreçe, çorbaya kadar her şey bulunuyor.

26 yaşında olan ve bölge halkı tarafından çok sevilen başarılı iş adamı ilerisi için çok farklı ve yeni projelerle çalışma hayatına devam edeceğini belirtti.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınız