MAKYAJDA KÜÇÜK DETAYLARLA BÜYÜK FARKLAR

9

Yaz sezonu yaklaşırken düğün sezonu da beraberinde yaklaşıyor. En özel gelin olmak isteyenlerdensiniz, küçük detaylar ve doğru hamlelerle bunu başarmak mümkün..
Kaş, göz ve yüzdeki diğer hatlara sihirli dokunuşlarla unutulmaz bir gelin makyajınız olacak.

BUĞULU GÖZLERİN SIRRI
Anlamlı bakış sevenlerdensiniz, sade ama büyülü bir bakış sağlamak için kahverengi tonlarıyla buğulu bir göz ve anlamlı bakışlara sahip olabilirsiniz.

KIRMIZI RENGİNİN LİDERLİĞİ
Kırmızı tutku,cesaret ve liderliğin rengi.. Ciddiyetten ziyade sade ve neşeli bir görünüm istiyorsanız açık kırmızı ruj sürebilirsiniz.
Eğer keskin,tutkulu bir görüntü istiyorsanız mat orta kırmızı tonlarını kullanabilirsiniz. Hangi ton kullanırsanız kullanın, rujun üzerine pudra sürerseniz gece boyu kalıcı
olmasını sağlayabilirsiniz.

TOPRAK TONLARININ ŞIKLIĞI
Toprak tonları sadeliğin, asilliğin rengi.. Eğer buğulu bir göz makyajı yapacaksanız dudaklarınızı biraz geri planda bırakmanın hiçbir mahsuru yoktur. Orta veya açık toprak ton rujlarla
şık ve sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Hangi ton kullanırsanız kullanın, rujun üzerine pudra sürerseniz gece boyu kalıcı
Bu sayede gözler dikkati tamamen ortaya çekecektir.

EYELİNER ÇEKİCİLİĞİ
Çok eski yıllardan bu yana şık ve nayif bir görüntü sağlamak için kullanılar efsanevi detay.. Düğününüzde sizi zirveye taşıyacak en önemli detaylardan biri..
Gözleri ortaya çıkarmak için koyu farlara gerek yok. Göz kapağınıza topran veya gri tonları far sürün, Kirpiğinizin hemen üstüne eyeliner çekin. Eğer keskin bir görüntü istiyorsanız kuyruklu eyeliner,
doğal bir görüntü istiyorsanız kirpik bitimine kadar eyeliner uygulayabilirsiniz. İki gözünüzede eyelineri eşit sürmeye dikkat ediniz.

SAF VE DOĞAL GÖRÜNÜM
Günlük hayatta çok makyaj yapmayı sevmeyen birisiniz. Bu tüyomuzla seveceksiniz 🙂 Günlük hayat için hiçbir kadının hayır diyemeyeceği nude trendine uyabilirsiniz.
Toprak tonları,pembe,dudak rengi tonlarıyla ve göz kalemi ile kombinleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınız