KÜLTÜRDE MUHTEŞEM BİR MEKAN: LUWE KITCHEN & JOY

44
Antalya’nın Favori Mekanlarını gezmeye devam 😉 Favori Lezzetler ve Favori Mekanlar yazarları, şefleri olarak Luwe Kitchen&Joy’ da idik.

Mutfak ve Keyif sloganıyla yola çıkan geçtiğimiz Temmuz ayında açılmış olmasına rağmen her kesimden oldukça talep gören mekanlardan biri… Antalya Kültür mahallesi öğrenci mekanı olarak bilinmesine rağmen Luwe’un ünü bayağı yayılmış durumda…

Vejeteryan mutfaktan, sporcu yiyeceklerine kadar en ince detaylar düşünülerek hazırlanmış bir menüsü var. Tabii isterseniz dürüm, salata çeşitleri, antrikot, tavuk yemekleri, makatna çeşitleri ve dillere destan kahvaltısı var.

Gelelim benim favori lezzetim ise tavuklu bazlama 😋 Kahvaltılarından söz etmiyorum bile özellikle hafta sonları yer bulamayıp sıra beklemek zorunda kalabilirsiniz o sebeple rezervasyonsuz gitmemenizi tavsiye ederim.

Konsepti ve farklı bakış açısıyla öne çıkan Luwe yine bir ilke imza atıyor. Kahvaltı hariç 20 tl’lik alışveriş yapan kişiler olarak bir form dolduruyor ve çekiliş kutusuna atıyorsunuz. Veee çekiliş sonucu 3 öğrenciye bir sefere mahsus 1000’er tl burs veriliyor. Bu güzel davranışından dolayı Luwe Kitchen&Joy çalışanlarını tebrik ediyorum.

Adres: Kültür mah. 3805 sokak No:34 Kepez ANTALYA
Tel: 0242 2273434

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınız