Köpeğin Kulağını Kesip işkence Ettiler!

40

Şırnak Slop ilçeside kimliği belirsiz kişiler bir sokak hayvanının kulağını keserek işkence ettiler.İşkencey marus kalan köpeğin tedavisini yaptırdıktan sonra Cemalettin Avcı köpeği sahiplendi. Bu ve bu tür olaylarda köpeklerri sahiplendiğini ve diğer insanlarında böyle davranmasının gerektiğini  söyledi.

Silopi üçüncü caddesinde bulduğu kulağı kesilmiş ve işkence görmüş köpeğe Cemalettin Avcı sahip çıktı,tedavisini yaptırdı ardıdan kendi evine götürdü. Cemalettin Avcı bunun gibi tam 8 tane daha köpeği de sahiplendi. Bu köpekleri hergün kasaplardan aldığı kemik, et, deri artıklarıyla besliyor.Cemalettin Avcı’nın evinin bahçede, hayvalar için bir barınak inşa etmiş ama maddi sıkıntılar çatısını yapmaya el vermemiş. Bu yüzden duyarlı vatandaşlardan destek istiyor. Günün büyük bir bölümünü hayranlarıyla geçirdiğini ve bundan mutluluk duyduğunu söyledi.

Cemalettin Avcı hayvan severlerden mama, et, barınak v.b yardımlarının yapılmasını istediğini bütün hayvanların buna ihtiacı olduğunu belirtti. Sokak hayvanlarına yardım etmek isteyen vatandaşlar Cemalettin Avcı’ nın sosyal medya hesaplarından ulaşa bilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınız