Hakan Tütüncü, yaz spor okulunu ziyaret etti

533

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaz spor okulu öğrencilerini eğitim gördükleri tesislerde ziyaret etti. Başkan Tütüncü, okçuluk eğitimi alan öğrencilerle de atış talimi yaptı.

Kepez Belediyesi, Yaz Spor Okulu öğrencileri dolu dolu bir yaz tatili geçiyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hem eğlenerek, hem de spor yaparak zamanlarını en iyi şekilde değerlendiren Yaz Spor Okulu öğrencilerini eğitim gördükleri Turgut Özal Spor Salonu’nda ziyaret etti. On ayrı branştaki kursları tek tek ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, hem çocuklarla sohbet etti, hem de istek ve dileklerine kulak verdi. Spor eğitimlerini izleyen Başkan Tütüncü, okçuluk öğrencileri ile beraber atış talimi yaptı.

Kepezspor’a tebrik 

 Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçesinde bulunan Turgut Özal Spor Salonu ve Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzu’nun, Türkiye’de birçok profesyonel takımlarda dahi bulunmayan tesisler olduğunu söyledi. Kepezspor Kulübü’nün Antalyalı çocukların harika bir yaz tatili geçirmeleri için seferber olduğunu belirten Başkan Tütüncü, profesyonel tesisler açmanın yanında, kentin her noktasına servis imkanı sağlamanın dahi çok  ciddi bir iş olduğunu belirterek, kulüp çalışanlarını tebrik etti.

Profesyonel sporculuğa ilk adım

Spor yapan çocukların daha başarılı olduklarının altını çizen Başkan Tütüncü, spor eğimi alan çocukların yetişkin olduklarında daha sosyal ve sağlıklı bir yaşam sürdüklerini söyledi. Kepez’de çocuk olmanın çok zevkli olduğunu söyleyen Tütüncü, yaz spor okullarına her yıl ilginin daha da arttığını vurguladı. Çocuklara spor yaptırmakla kalmadıklarını, kendilerini daha güçlü kılacak imkanlar da sağladıklarını belirten Tütüncü, “Bazı derslerde geziler de yapılıyor. Yaşadığımız şehri daha iyi tanıma noktasında farklı bir avantaja sahip oluyorlar. Yeni arkadaşlık ilişkileri kuruyorlar. Bu da çocuklarımız açısından önemli. Kepezspor Kulübü ailesinin birer üyesi olarak, bu aidiyet duygusunu yaşıyorlar” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınız