Gurme Fenomenler Lokmamma’yı Bastı

216

GURME SAYFALAR LOKMAMMA’YI KUŞATTI
Antalya‘nın Yeni Nesil Lokma‘cısı Lokmamma ünlü gurme ve mekan tanıtım sayfalarını ağırladı.

Geleneksel lokmaya bambaşka bir bakış açısı getiren Lokmamma Yeni Nesil Lokması ile ünlü gurme ve mekan tanıtım sayfalarından tam not aldı. Lokmanın içerisine enjekte edilen çikolata veya Alman kremasını gerçek Belçika çikolatasından hazırladıkları soslarla birleştiren Lokmamma damaklarda yaşattıkları lezzet şöleni ile müşterilerinin övgülerini almaya devam ediyor.

Lokmamma’nın yaratıcıları Soner Yıldız ve Murat Türker kökleri çok eskiye dayanan bir aileden geldiklerini ve 4 nesildir yiyecek sektöründe yer aldıklarını bu sayede farklı bir bakış açısı yakalayıp geliştirdikleri lokmalarının çokilgi gördüğünü belirttiler. Gösterilen yoğun ilgi ve talep üzerine sürekli olarak yeni projeler geliştirdiklerini ve Yeni Nesil Lokma‘ yı herkese ulaştırabilmek için Antalya’da bir çok noktada corner’lar açacaklarını ve frenchise vereceklerini belirtti.
Antalya Işıklar caddesinde yer alan Lokmamma yaptıkları Arge çalışmaları sonucu menülerini geliştirerek tropikal meyveler, kahve, dondurma, waffle, boza satışı yaparak müşteri portföyünü sürekli arttırıyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınız