ER MEYDANLARINDAN SONRA SİYASET MEYDANLARINDA ESECEK…

289

BAŞ PEHLİVAN “SARI FIRTINA”, ER MEYDANLARINDAN SONRA SİYASET MEYDANLARINDA ESECEK…

Er meydanlarında yıllardır baş pehlivan olarak başarıyla güreşen ve tüm Antalyalıların takdirini ve sevgisini kazanan ‘SARI FIRTINA’ lakaplı HÜSEYİN ŞAHİNAL, Antalya’da İyi Parti çatısı altında siyasete soyundu.

Başpehlivan Hüseyin Şahinal Spor Merkezi İşletmeciliği , Ankara Büyükşehir Belediyesi Aski Genel Müdürlüğü , ​VİP Transfer Hizmetleri,​Turizm Seyahat Acentası , Siber Güvenlik ve Savunma Sanayi dallarında iş tecrübeleri olup, halen ticari ve spor faaliyetlerini de başarıyla devam ettirmektedir.

Evli ve 3 çocuk babası ‘SARI FIRTINA’ 2004 yılında ​Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek Okulundan mezun oldu. 2017 yılında ​Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinden Yüksek Lisansını tamamladı.

İL BİNASINDA İYİ PARTİYE KATILARAK MÜRACAT ETTİ.

Antaya’ya yerleşen ve 15 yıldır Başpehlivan olarak er meydanlarında başarı ile güreşen Hüseyin Şahinal iş ve spor tecrübelerini topluma sunmak üzere Antalya da İyi Parti çatısı altında siyasete atılmıştır. İyi Parti Antalya İl başkanı Sayın Ahmet AYDIN beyi makamında ziyaret ederek, Muratpaşa ilçesinden meclis üyeliği adaylık müracaatında bulundu.

ANTALYALILARIN TERCİHİ İYİ PARTİ.
Uzun yıllardır kendi düzenlediği ticari organizasyonları ve Aksu , Serik , Finike , Elmalı başta olmak üzere bir çok ilçelerimizde düzenlenen Yağlı Güreşlere defalarca katılmak suretiyle Antalyalıların kendisini çok iyi tanıdığını , sevdiğini beyan eden ‘SARI FIRTINA’ lakaplı Başpehlivan Hüseyin Şahinal, İyi Parti’nin Antalya’da ilk katıldığı milletvekilliği seçimlerinde 250.227 oy alarak büyük bir başarıya imza attığını ve birbirinden değerli 3 milletvekili çıkarttığını bununda çok önemli bir başarı olduğunu beyan etti.

Antalya’da sevilen ve dik duruşu ile tanınan kararlı ve sorumluluk sahibi bir İl başkanı olan Ahmet Aydın ve ekibininde 19 ilçede çok başarılı ve gayretli çalışmalarını yakından takip ettiğini beyan eden Şahinal, Antalya seçmenininde İyi Parti’ye olan teveccüh ve güveninin kendisininde İyi Parti çatısı altında siyaset yapmaya verdiği kararda çok önemli etkenler olduğunu söyledi

SEÇMEN İYİ PARTİYE GÜVEN DUYARAK KATILIM SAĞLIYOR.

Antalyada Ulusal basınada konu olan, 300 Akp Antalya üyesinin partilerinden istifa ederek, İyi Parti il başkanı Ahmet Aydın, Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal, Kepez ilçe başkanı Osman Bulut, Muratpaşa ilçe başkanı Mustafa Gönenç ve partililerinde katıldığı Antalya İyi Parti il binasında düzenlenen bir tören ile İyi Partiye katılmalarının da vermiş olduğu kararın, ne kadar doğru olduğunu gösterdiğini ortaya koymuştur.

KİRLENMEMİŞ TEMİZ SİYASET İÇİN İYİ PARTİ TERCİH EDİLİYOR.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi, Antalya’da İyi Partiye, Genel Başkanı Meral Akşener Hanımefendi’ye seviyeli ve sorumlu siyaset tarzına, parti yönetimi ile birbirinden değerli milletvekillerine, Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın ve yönetimine ilçe teşkilatlarına Halkımızın büyük bir güven ve teveccühlerini görmemek mümkün değil , İyi Partiye katılımların devam edeceğini ve İyi Partinin Antalya’da çok başarılı bir seçim yaşayacağından emin olduğunu gördüğü için SARI FIRTINA’ lakaplı Başpehlivan Hüseyin Şahinal, İyi partiyi tercih ettiğini beyan etti. Bu tercihinde de “İyi Partinin Milletini ve Memleketini seven, bu değerler için çalışmayı ilke olarak benimseyen her Vatan Evladını bağrına basmasının” etkileyici olduğunu belirtti.” İyi Partinin kirlenmemiş ve yıpranmamış siyasi kimliğinin de, hizmeti esas alan temiz bir siyaset için iyi bir fırsat olduğunu” belirtti.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınız