‘Çalıştım Başardım Şehrimi Geziyorum’

33
'Çalıştım Başardım Şehrimi Geziyorum'
'Çalıştım Başardım Şehrimi Geziyorum'

ANTALYA, – KEPEZ Belediyesi, başarılı öğrencileri ödüllendirme projesi kapsamında Gaziler Ortaokulu öğrencilerini ağırladı.
Kepez Belediyesi’nin ilçedeki başarılı öğrencileri ödüllendirmeye yönelik düzenlediği ‘Çalıştım Başardım Şehrimi Geziyorum’ etkinliği devam ediyor. Proje kapsamında düzenlenen etkinlikle öğrencilere yaşadıkları şehri daha iyi tanıma imkanı sunuluyor. Başarılı öğrencilerin ödüllendirildiği etkinliğin bu seferki konukları Gaziler Ortaokulu öğrencileri oldu. Okulun 50 öğrencisi, gün boyunca keyifli saatler geçirdi.
KEPEZ ÖDÜLLENDİRDİ
Öğrenciler önce Amir Ateş Semt Konağı’nda bulunan ‘Hababam Sınıfı Müzesi’ni gezdi. Sınıfta hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler, film karelerindeki ünlülerin birebir yapılan heykelleri karşısında da şaşkınlıklarını gizleyemediler. Gün boyu devam eden gezi turunda öğrenciler Lunapark ve Park Orman’da da keyifli saatler geçirdi. Kepez Belediyesi’nin düzenli aralıklarla gerçekleştirdiği başarılı öğrencileri ödüllendirme etkinliği, her ay farklı okullar ve farklı öğrencilerin katılımıyla devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınız