BÖYLESİ DAHA ÖNCE YAPILMADI! TÜRKİYE’DE İLK VE TEK!

103

DREAMLAND SUMMER FEST’19 BOMBA GİBİ GELİYOR.

Gold Group organizasyonuyla gerçekleşecek olan Dreamland Summer Fest’19 muhteşem bir kadro ile festivalseverler ile buluşacak. Türkiye’den, Rusya ve Ukrayna’dan Pop, Rock ve Rap müziğin tanınmış isimlerini ağırlayacak. Antalya’nın Büyük Çaltıcak koyunda yapılacak olan Festival 16 Temmuz sabahı başlayacak ve 23 Temmuz sabahı son bulacak. Orman içerisinde hazırlanacak kamp alanında konaklayacak olan festivalseverler gün boyunca devam edecek konser, dj prformans, parti, yarışmalar, workshop atölyeleri, survivor parkurları ile 7 gün 7 gece tatil yapıp; eğlencenin tadına varacaklar. Festivalde konaklamak isteyen katılımcılara çadır, matras ve yastık; festival organizatörleri tarafından verilecek olup; isteyen karavanlarda da kalabilecek.

Festivalde Emre Aydın, Yüksek Sadakat, Eypio, Tan Taşçı, İdo Tatlıses, Hande Ünsal, Ece Seçkin, Anıl Piyancı, Yener Çevik, Feridun Düzağaç, Gripin, Gazapizm, Simge,Cem Belevi, Anastasia Glavatskikh, Oğuzhan Koç, Zakkum, Velet sahne alacak.

Mert Hakan, Samet Liçina, İlkay Şencan, Tarık Sayın ve Hollanda’nın başarılı dj’lerinden Ralvero da performansları ile festivale katılımcıları ile buluşacaklar.

Ünlü Şef Rüzgar Sünbül de 2 gün boyunca workshop atölyesi ile fetivale gelenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Dreamland Summer Fest’19 avantajlı döneme özel %50 indirimli biletleri Biletix’ten satın alınabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınız