Antalya Haber Aramasında Zirveye Doğru!

109

Antalya merkez olmak üzere Akdeniz ve ülke gündemini yakından takip edip siz değerli okuyucularımıza ulaştıran Sıfıryedihaber.com Aktif hayata geçeli henüz 4 ay olmasına rağmen özverili, planlı, profesyonel bir anlayışla; çoğu ulusal haber sitelerine de fark atarak Google arama motorunda antalya haber aramasında bugün itibari ile ilk sayfada yerini almaya başlamıştır.

Öncelikle; sürecin en başından şu ana kadar hala aynı özveri ile işlerinin başında ve Sıfıryedi Haber’in bir parçası olan ekip arkadaşlarımıza teşekkürü içten bir borç biliriz.

Ve tüm bu emeklerimize karşılıksız kalmayıp bizleri bu sıralara taşıyan siz değerli okuyucularımıza sonsuz teşekkür ederiz.

Bir  Alternatif Medya Ajans (AMA) iştirakı olan Sıfıryedi Haber olarak Antalya merkezli her haber, bilgi, günün videosu, son dakika ajans haberleri, gazete manşetleri, günlük burç yorumları, Antalya’daki etkinlik, konser takvimi, organizasyonlar, açılışlar, mekan tanıtımları, şehir rehberi, tarihi turistik değerleri gibi ana konu başlıklarında sizlere aynı titizlik ve objektif haliyle iletmeye devam edecektir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınız