Demet akalının bebeğinin adı ve resimleri

Kategori : Gündem - Etiketler :, , , , , , , , - Tarih : 07 Şubat 2014

Demet Akalının bebeğinin fotoğraflarını satmayacak

Doğum yapan ünlü sanatçı Demet Akalın ve bebeği Hira, bugün hastaneden taburcu oldu. Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt ise, doğumun ardından ağladığını itiraf etti.

Demet akalının bebeginin adı ve resimleri

Demet akalının bebeginin adı ve resimleri

İki gün önce özel bir hastanede doğum yapan ünlüsanatçı Demet Akalın bugün taburcu oldu. Hastaneden çıkarken Hira bebeği ise babası Okan Kurt pusette taşıdı. Bebeğin üzerinin kapalı olmasıdikkat çekti.

Basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Demet Akalın, “Mutluyuz tabii ki. 3 gündür odadan dışarıya çıkmıyoruz. Ben ‘dadı tutarı’ diyordum ama başka bir şeymiş. Her şey unutuluyormuş. Bütün gelen sanatçıarkadaşlarım ve siyasetçi arkadaşlarım altın taktılar. İsim vermeyeyim şaşırdığımız insanlardı” dedi.

SATMAYACAĞIZ

Demet Akalın, bebeğin fotoğraflarını 100 bin TL’ye sattığı, gelirin hayır kurumlarınabağışlanacağı iddialarıyla ilgili ise, “Teklif doğru ama öyle bir şey düşünmüyoruz” cevabını verdi.

Çiçeği burnunda baba Okan Kurt ise doğumdan sonra ağladığını ifade ederek, “Mükemmelbir şeydi. Annesi zaten uyuyordu. Bir iki saat ağlayarak geçirdim” şeklinde konuştu. Çift, bebeğin göbek bağının hastanede kaldığını söyledi. Ağrıları olduğunu söyleyerek açıklamasını kısa tutan Demet Akalın, eşinin yardımıyla lüks aracına binerek evinin yolunu tuttu.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :
sohbet